Apartament - Në Shitje - Rruga e Kavajës, Shqipëri

Apartament ne shitje tek "Tirana Garden Building"

 Cmim per m2
99,225 € Other Currencies
 
Rruga Kavajes - Rruga e Kavajës, Shqipëri
Në Ndërtim
ID: 530201027-19
Nr. Total i Dhomave
2
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
73.50
Sipërfaqe Neto (m²)
59
Viti i Ndërtimit
2021

Kati :
Kati 4
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

Ashensor
Ballkon
Garazh
Pamje të Jashtme
Parkimi
Perëndim
Veri
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Sildi Jaho

Sildi Jaho

RE/MAX Advantage 1


DERGONI MESAZH

 
Sildi Jaho

RE/MAX Advantage 1

Rruga Ibrahim Rugova
prane Union Bank

Myslym Shyri - Shallvaret, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso