Apartament - Në Shitje - Rruga e Elbasanit, Shqipëri

Apartament per shitje 1+1 prane Higjenes!

57,000 € Other Currencies
 
Rruga Ali Visha - Rruga Ali Visha - Rruga e Elbasanit, Shqipëri
ID: 530161021-69
Nr. Total i Dhomave
2
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
57.30
Viti i Ndërtimit
1990

Kati :
Kati 3
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Marinela Zani

DERGONI MESAZH

 
Marinela Zani

RE/MAX Koncept 1

Rruga Ismail Qemaili
Prane Liceut

-, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso