Apartament - Në Shitje - Rruga e Elbasanit, Shqipëri

Apartament luksoz 3+1 per shitje prane "Lion Park"!

259,000 € InStock Other Currencies
 
Rruga e Elbasanit, Shqipëri
Rikonstruktuar
ID: 530181045-173
Nr. i Dhomave të Gjumit
3
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
129.60
Sipërfaqja Truallit (m2)
118.17
Viti i Ndërtimit
2005

Karakteristikat

Ashensor
E Rinovuar
Me Hipotekë
Dysheme me Parket
Ngrohje me Korrent
Ballkon
Jug
Jug-Lindje
Ajër i Kondicionuar
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Fabjola Sallufi Fabjola Sallufi Rruga e Elbasanit,
Pranë Ambasadës Amerikane
Tiranë, Tiranë, Shqipëria

Fabjola Sallufi

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Koncept 2 Tiranë Rruga e Elbasanit,
Pranë Ambasadës Amerikane
Tiranë, Tiranë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Fabjola Sallufi Fabjola Sallufi Rruga e Elbasanit,
Pranë Ambasadës Amerikane
Tiranë, Tiranë, Shqipëria

Rruga e Elbasanit,
Pranë Ambasadës Amerikane
Tiranë, Tiranë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Koncept 2 Tiranë

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso