Apartament - Në Shitje - Rruga e Durrësit, Shqipëri

Shiten apartamente 3+1 Rr. Durresit

 Cmim per m2
1,450 € InStock Other Currencies
 
Durresit - Rruga e Durrësit, Shqipëri
Në Ndërtim
ID: 530411004-35
Nr. Total i Dhomave
4
Nr. i Dhomave të Gjumit
3
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
114.99
Sipërfaqe Neto (m²)
121.80
Viti i Ndërtimit
2022
Shiten apartamente ne ndertim tek rruga e Durresit prane Coloseut ne nje zonat me te preferuara te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri ne ndertim me cilesine me te larte. Apartamentet jane te tipologjise 3+1 dhe ofrohet me cmim kleringu: 1450 m2 . Pallati perfundon ne fund te viti 2023
Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni

Karakteristikat

Ashensor
I/e Papërfunduar
Garazh
Parkimi
Sistem Alarmi
Jug-Perëndim
Perëndim
Veri-Lindje
Veri-Perëndim
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Erald Hoxha Erald Hoxha Don Bosko,
Pallati Aurora
Don Bosko, Tiranë, Shqipëria

Erald Hoxha

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Art Don Bosko Don Bosko,
Pallati Aurora
Don Bosko, Tiranë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Erald Hoxha Erald Hoxha Don Bosko,
Pallati Aurora
Don Bosko, Tiranë, Shqipëria

Don Bosko,
Pallati Aurora
Don Bosko, Tiranë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Art Don Bosko

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso