Apartament - Në Shitje - Rruga e Dibrës, Shqipëri

OFROHET APARTAMENT 3+1 PER SHITJE TEK HALILI

145,000 € Other Currencies
 
rruga dibres - kompleksi halili - Rruga e Dibrës, Shqipëri
ID: 530191033-73
Nr. Total i Dhomave
4
Nr. i Dhomave të Gjumit
3
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
164
Sipërfaqe Neto (m²)
152

Nr. i Tualeteve:
2
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

Ashensor
Me Hipotekë
Pronari i Parë
High Ceiling
Parkimi
Sistem Alarmi
Veri-Perëndim
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Dorjan Spahiu

Dorjan Spahiu

RE/MAX Infinity Plus


DERGONI MESAZH

 
Dorjan Spahiu

RE/MAX Infinity Plus

Rruga Sami Frasheri
Kompleksi Nobis Nr33

-, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso