Apartament - Në Shitje - Rruga e Dibrës - Farmacia 10, Shqipëri

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE TEK ARLIS FARMACIA 10

 Çmim i Fiksuar
107,000 € Other Currencies
 
Rruga e Dibres - Rruga e Dibrës - Farmacia 10, Shqipëri
ID: 530221019-207
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
111.80
Sipërfaqe Neto (m²)
95.60

Nr. i Tualeteve:
1
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
UNI TEAM

UNI TEAM

RE/MAX Golden


DERGONI MESAZH

 
UNI TEAM

RE/MAX Golden

Rr Sami Frasheri
perballe Juvenilja

Bllok, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso