Apartament - Në Shitje - Rruga e Dibrës - Farmacia 10, Shqipëri

Apartament ne shitje 2+1 totalisht i mobiluar tek Arlis, Farmacia 10!

 Çmimi i Kërkuar
145,000 € InStock Other Currencies
 
Arlis Construction - Farmacia 10 - Rruga e Dibrës - Farmacia 10, Shqipëri
ID: 530181053-299
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
100
Sipërfaqe Neto (m²)
85
Viti i Ndërtimit
2022

Nr. i Kateve:
11

Karakteristikat

Ashensor
E Rinovuar
Me Hipotekë
Pronari i Parë
Dysheme me Parket
French Doors
I Mobiluar
Ngrohje me Korrent
Ballkon
Pamje të Jashtme
Ajër i Kondicionuar
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Klevis Oshafi Klevis Oshafi Rruga e Elbasanit,
Pranë Ambasadës Amerikane
Tiranë, Tiranë, Shqipëria

Klevis Oshafi

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Koncept 2 Tiranë Rruga e Elbasanit,
Pranë Ambasadës Amerikane
Tiranë, Tiranë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Klevis Oshafi Klevis Oshafi Rruga e Elbasanit,
Pranë Ambasadës Amerikane
Tiranë, Tiranë, Shqipëria

Rruga e Elbasanit,
Pranë Ambasadës Amerikane
Tiranë, Tiranë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Koncept 2 Tiranë

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso