Apartament - Në Shitje - Rruga e Dibrës - Farmacia 10, Shqipëri

Apartament 2+1 ne shitje

107,800 € InStock Other Currencies
 
5 maji - Farmacia 10 - Rruga e Dibrës - Farmacia 10, Shqipëri
ID: 530291007-544
Nr. Total i Dhomave
4
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
113.50
Viti i Ndërtimit
2020

Kati :
Kati 5
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

Ashensor
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Elona Dushku Elona Dushku Komuna e Parisit
Komuna e Parisit, Tiranë, Shqipëria

Elona Dushku

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Vizion II Komuna e Parisit Komuna e Parisit
Komuna e Parisit, Tiranë, Shqipëria

DERGONI MESAZH

 
Elona Dushku Elona Dushku Komuna e Parisit
Komuna e Parisit, Tiranë, Shqipëria

RE/MAX Vizion II

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Vizion II Komuna e Parisit

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso