Apartament - Në Shitje - -, Shqipëri

Apartament ne shitje 2+1 ne zonen e ish blloku!

 Çmim i Fiksuar
187,000 € Other Currencies
 
Rr. Perlat Rexhepi Rr. Perlat Rexhepi - -, Shqipëri
I Ri në Treg
Date Available: 14/10/2020
ID: 530181046-45
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
80
Sipërfaqe Neto (m²)
64.20
Viti/Muaji qe eshte ndertuar
2020/05
Përdorimi i projektuar i pronës
Cat.I Excl. High & Med. Rise Building Res. Area
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

Ashensor
Garazh
Qendër Qyteti

Burimi kryesorë i Energjisë

Electric
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Gentian Hysa

Gentian Hysa

RE/MAX Koncept 2


DERGONI MESAZH

 
Gentian Hysa

RE/MAX Koncept 2

Bulevardi Bajram Curri
Perballe Gjykates

Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso