Apartament - Në Shitje - Qyteti Studenti, Shqipëri

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TE VILAT GJERMANE

 Çmim i Fiksuar
132,000 € InStock Other Currencies
 
Fuat Toptani - Qyteti Studenti, Shqipëri
ID: 530221037-14
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
128
Viti i Ndërtimit
2017

Kati :
Kati 3
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

Ashensor
I Mobiluar
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Klarens Bundo Klarens Bundo Rr Sami Frasheri
perballe Juvenilja
Bllok, Tiranë, Shqipëria

Klarens Bundo

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Golden Bllok Rr Sami Frasheri
perballe Juvenilja
Bllok, Tiranë, Shqipëria

DERGONI MESAZH

 
Klarens Bundo Klarens Bundo Rr Sami Frasheri
perballe Juvenilja
Bllok, Tiranë, Shqipëria

RE/MAX Golden

Rr Sami Frasheri
perballe Juvenilja
Bllok, Tiranë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Golden Bllok

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso