Apartament - Në Shitje - Qendër, Shqipëri

APARTAMENT 2+1 TEK PAZARI I RI

109,900 € Other Currencies
 
Rruga Luigj Gurakuqi - Qendër, Shqipëri
ID: 530191031-253
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
92
Sipërfaqe Neto (m²)
81
Viti i Ndërtimit
2001

Kati :
Kati 3
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

Ashensor
Me Hipotekë
Pronari i Parë
I Mobiluar
Ballkon
Pamje të Jashtme
Jug-Perëndim
Ajër i Kondicionuar
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Bani Dushku

Bani Dushku

RE/MAX Infinity Plus


DERGONI MESAZH

 
Bani Dushku

RE/MAX Infinity Plus

Rruga Sami Frasheri
Kompleksi Nobis Nr33

-, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso