Apartament - Në Shitje - Qendër, Shqipëri

EKSLUZIVE!!! SHITET APARTAMENT 2+1+2 TE GREEN TARRACE NE QENDER!

260,000 € Other Currencies
 
Rruga e Barrikadave - Qendër, Shqipëri
I Ri në Treg
ID: 530281011-872
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
127.10

Kati :
Kati 6
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

Ashensor
I Mobiluar
Ballkon
Pamje të Jashtme
Parkimi
Ajër i Kondicionuar
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Manaxher Ekipi - Anxhela Seferi (Xheni) Office Manager - RE/MAX Invest
Anxhela Seferi (Xheni) Office Manager

DERGONI MESAZH

 
Anxhela Seferi (Xheni) Office Manager

RE/MAX Invest

Rr Bardhok Biba
Pallati Trema

Qendër, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso