Apartament - Në Shitje - Qendër, Shqipëri

Shitet apartament 2+1+2 ne Qender!

121,700 € Other Currencies
 
Ded Gjo Luli - Qendër, Shqipëri
ID: 530371005-17
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
93.62
Viti i Ndërtimit
2000

Kati :
Kati 3
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

Ashensor
I Mobiluar
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Kiara Çuni

Kiara Çuni

RE/MAX Alpha


DERGONI MESAZH

 
Kiara Çuni

RE/MAX Alpha

Rruga: "Siri Kodra"
Siri Kodra, Tiranë, Shqipëria
1001

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso