Apartament - Në Shitje - Plazh, Shqipëri

Shitet Apartament 2 + 1 ne Iliria Plazh 98m2

 Çmimi i Kërkuar
77,000 € InStock Other Currencies
 
Iliria - Plazh, Shqipëri
ID: 530521004-2
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
98
Viti i Ndërtimit
2008
Apartamenti ndodhet ne plazh, ne zonen e iliris, nga krhu detit. Siperfaqe brendeshme 82m2, siperfaqe totale98m2.
ideale per banim. Apartamenti ka hapsir te bollshme, organizohet ne dy dhoma dhumi, sallon, banje dhe ballkon.

Karakteristikat

Ashensor
Me Hipotekë
Pronari i Parë
I Mobiluar
Parkimi
Jug
Lindje
Pranë Aeroportit
Pranë Autostradës
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Anila Doka Anila Doka Rruga Taulantia,
lagjia nr.1
Durrës, Durrës, Shqipëria

Anila Doka

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Ace Durrës Rruga Taulantia,
lagjia nr.1
Durrës, Durrës, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Anila Doka Anila Doka Rruga Taulantia,
lagjia nr.1
Durrës, Durrës, Shqipëria

Rruga Taulantia,
lagjia nr.1
Durrës, Durrës, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Ace Durrës

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso