Apartament - Në Shitje - Plazh, Shqipëri

Apartament 2+1 ne Shitje

48,000 € Other Currencies
 
13 Rruga Pavarsia - Plazh, Shqipëri
ID: 530321001-241
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
83.40
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Shitet apartament 2+1 ne Plazh.

Organizohet ne:
-1 soxhorno + kuzhina .
-2 dhoma gjumi
-2 ballkone
-1 tualet
-Sip. 83.40 m2.
-kati i 7
-ashensor
-i mobiluar

Per cdo informacion ose per shoqerim ne prone mund te na kontaktoni

Karakteristikat

Ashensor
I Mobiluar
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Krenar Bardhi

Krenar Bardhi

RE/MAX Premium


DERGONI MESAZH

 
Krenar Bardhi

RE/MAX Premium

Lagjja Nr.4, Rruga "Egnatia"
Qendra Tregtare Blue Star, Kati 0

Durrës, Durrës, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso