Apartament - Në Shitje - Pazari i Ri, Shqipëri

Apartament 1+1 per shitje te Pazari I Ri!

Rruga Luigj Gurakuqi - Pazari i Ri, Shqipëri
ID: 530181037-224
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
43
Viti i Ndërtimit
1990

Kati :
Kati 2
English
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

Ashensor
E Rinovuar
Me Hipotekë
Lindje
Ajër i Kondicionuar
Dishwasher
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
ERROR in AreaGuideController.UpcomingVOHListingFull()
Agjenti Menaxhues
Flutura Gllucaj Flutura Gllucaj Bulevardi Bajram Curri,
Perballe Gjykates,
-, Tiranë, Shqipëria

Flutura Gllucaj

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Koncept 2 - Bulevardi Bajram Curri,
Perballe Gjykates,
-, Tiranë, Shqipëria

DERGONI MESAZH

 
Flutura Gllucaj Flutura Gllucaj Bulevardi Bajram Curri,
Perballe Gjykates,
-, Tiranë, Shqipëria

Bulevardi Bajram Curri,
Perballe Gjykates,
-, Tiranë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Koncept 2 -

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso