Apartament - Në Shitje - Pazari i Ri, Shqipëri

Shitet apartament luksoz 2+1 te Pazari i ri.

 Çmimet fillojnë nga
149,000 € InStock Other Currencies
 
Pazari i ri - Pazari i ri - Pazari i Ri, Shqipëri
I Ri në Treg
ID: 530391004-29
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
112.40
Viti i Ndërtimit
2003

Nr. i Kateve:
13
Kati :
Kati 9
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

Ashensor
Me Hipotekë
Pronari i Parë
Sistem Survejimi
I Mobiluar
Ballkon
Kopësht
Parkimi
Sistem Alarmi
Jug-Perëndim
Ajër i Kondicionuar
Pranë Autostradës
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Besiana Late Besiana Late Rruga Faik Konica
Tiranë, Tiranë, Shqipëria

Besiana Late

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Golden Pro Tiranë Rruga Faik Konica
Tiranë, Tiranë, Shqipëria

DERGONI MESAZH

 
Besiana Late Besiana Late Rruga Faik Konica
Tiranë, Tiranë, Shqipëria

RE/MAX Golden Pro

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Golden Pro Tiranë

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso