Apartament - Në Shitje - Pazari i Ri, Rruga Tefta Tashko, 9-Kateshet, Rruga, Shqipëri

APARTAMENT 3+1 PER SHITJE NE QENDER

91,800 € Other Currencies
 
QENDER - Pazari i Ri, Rruga Tefta Tashko, 9-Kateshet, Rruga, Shqipëri
ID: 530151025-92
Nr. Total i Dhomave
4
Nr. i Dhomave të Gjumit
3
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
91.80
Viti i Ndërtimit
1981

Kati :
Kati 4
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

Me Hipotekë
Pronari i Parë
Ballkon
Pamje të Jashtme
Jug
Jug-Perëndim
Veri
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Arta Reka

Arta Reka

RE/MAX Infinity One


DERGONI MESAZH

 
Arta Reka

RE/MAX Infinity One

Rruga Luigj Gurakuqi
Prane Ushtarit te Panjohur

Qendër, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso