Apartament - Në Shitje - Orikum, Shqipëri

Shitet Apartament 1+1

75,400 € InStock Other Currencies
 
SH8 - Orikum, Shqipëri
Ndertim i Ri
ID: 530311007-697
Nr. Total i Dhomave
2
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
64
Viti i Ndërtimit
2010

Kati :
Kati 0
Apartamenti ndodhet ne katin e pare teknik te resort Tirana. Ka siperfaqe totale 64m2 nga te cilat 58m2 jane siperfaqe banimi. Organizohet ne nje dhome gjumi, sallon+kuzhine, nje tualet dhe ballkon. Resorti ofron te gjitha komoditetet per pushime. Prona disponon certifikate pronesie.

Karakteristikat

Me Hipotekë
Sistem Survejimi
I Mobiluar
Ballkon
Kopësht
Pamje të Jashtme
Parkimi
Pishinë
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Klaudio Brakaj Klaudio Brakaj Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Shqipëria

Klaudio Brakaj

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlora Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Klaudio Brakaj Klaudio Brakaj Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Shqipëria

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlora

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso