Apartament - Në Shitje - Orikum, Shqipëri

Shitet apartament 1+1 ne Orikum!

24,000 € InStock Other Currencies
 
Orikum - Orikum, Shqipëri
ID: 530221048-12
Nr. Total i Dhomave
2
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
59.60
Sipërfaqe Neto (m²)
55.46
Viti i Ndërtimit
2009
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Shitet apartament 1+1 ne zonen e Orikumit.
Apartamenti ndodhet ne hyrje te Orikum.
Ndodhet vetem 2 minuta nga zona e plazhit.

Karakteristikat

Ashensor
Pronari i Parë
I Mobiluar
Ballkon
Pamje të Jashtme
Parkimi
Jug
Lindje
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Renato Banushaj Renato Banushaj Rr Sami Frasheri
perballe Juvenilja
Bllok, Tiranë, Shqipëria

Renato Banushaj

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Golden Bllok Rr Sami Frasheri
perballe Juvenilja
Bllok, Tiranë, Shqipëria

DERGONI MESAZH

 
Renato Banushaj Renato Banushaj Rr Sami Frasheri
perballe Juvenilja
Bllok, Tiranë, Shqipëria

RE/MAX Golden

Rr Sami Frasheri
perballe Juvenilja
Bllok, Tiranë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Golden Bllok

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso