Apartament - Në Shitje - Orikum, Shqipëri

Apartament 1+1 per shitje ne Orikum.

52,000 € InStock Other Currencies
 
Orikum - Vlore - Orikum, Shqipëri
Ndertim i Ri
ID: 530191006-559
Nr. Total i Dhomave
2
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
79
Sipërfaqe Neto (m²)
67
Viti i Ndërtimit
2015

Kati :
Kati 4

Karakteristikat

Ashensor
E Rinovuar
Me Hipotekë
Ballkon
Parkimi
Jug
Ajër i Kondicionuar
Dishwasher
Pamje nga Deti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Erjon Alimema Erjon Alimema Rruga Sami Frasheri,
Kompleksi Nobis Nr33
-, Tiranë, Shqipëria

Erjon Alimema

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Infinity Plus - Rruga Sami Frasheri,
Kompleksi Nobis Nr33
-, Tiranë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Erjon Alimema Erjon Alimema Rruga Sami Frasheri,
Kompleksi Nobis Nr33
-, Tiranë, Shqipëria

Rruga Sami Frasheri,
Kompleksi Nobis Nr33
-, Tiranë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Infinity Plus -

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso