Apartament - Në Shitje - Myslym Shyri, Shqipëri

APARTAMENT 3+1 NE SHITJE TEK MYSLYM SHYRI

 Çmim i Fiksuar
72,000 € Other Currencies
 
Myslym Shyri - Myslym Shyri, Shqipëri
Rikonstruktuar
ID: 530221019-224
Nr. Total i Dhomave
4
Nr. i Dhomave të Gjumit
3
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
80
Sipërfaqe Neto (m²)
80
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Shitet apartament 3+1 ne rrugen Myslym Shyri. Organizimi i ketij apartamenti perbehet nga ne nje sallon, kuzhine gatimi e vecuar, dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati egzistues me tulla dhe eshte totalisht i restauruar.
Per nje vizite ne prone, ju lutem na kontaktoni!

Karakteristikat

E Rinovuar
Me Hipotekë
Ballkon
Pamje të Jashtme
Tarracë në Çati
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
UNI TEAM

UNI TEAM

RE/MAX Golden


DERGONI MESAZH

 
UNI TEAM

RE/MAX Golden

Rr Sami Frasheri
perballe Juvenilja

Bllok, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso