Apartament - Në Shitje - Myslym Shyri, Shqipëri

APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE NE MYSLYM SHYR!

240,000 € InStock Other Currencies
 
Myslym Shyri - Prane Tatimeve - Myslym Shyri, Shqipëri
ID: 530391016-87
Nr. Total i Dhomave
4
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
115
Sipërfaqe Neto (m²)
96
Viti i Ndërtimit
2013

Kati :
Kati 2
Nr. i Tualeteve:
2

Karakteristikat

Me Hipotekë
Dysheme me Parket
High Ceiling
I Mobiluar
Ngrohje me Korrent
Ajër i Kondicionuar
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Mariela Kita Mariela Kita Rruga Faik Konica,
pranë Air Albania
-, Tiranë, Shqipëria

Mariela Kita Numri i Liçensës: 574

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Golden Pro - Rruga Faik Konica,
pranë Air Albania
-, Tiranë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Mariela Kita Mariela Kita Rruga Faik Konica,
pranë Air Albania
-, Tiranë, Shqipëria

Rruga Faik Konica,
pranë Air Albania
-, Tiranë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Golden Pro -

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso