Apartament - Në Shitje - Mine Peza, Shqipëri

SHESIM APARTAMENT 2+1+2 RRUGA MINE PEZA!

214,880 € InStock Other Currencies
 
Mine Peza, Shqipëri
ID: 530491003-63
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
126.40
Viti i Ndërtimit
2023
Informacion mbi pronen:
-Ndertim i ri
-Siperfaqe bruto 126.4 m2
-Siperfaqe neto 104.7m2
-Kati 5 banim

Organizimi
-Sallon ndenje
-Ambient gatimi
-2 Dhoma gjumi
- 2Tualete
-Ballkon


Per nje vizite me kontakto!
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Ani Tarko Ani Tarko Rruga Hamdi Garunja,
Liqeni i Thatë, Tiranë, Shqipëria

Ani Tarko

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prime Liqeni i Thatë Rruga Hamdi Garunja,
Liqeni i Thatë, Tiranë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Ani Tarko Ani Tarko Rruga Hamdi Garunja,
Liqeni i Thatë, Tiranë, Shqipëria

Rruga Hamdi Garunja,
Liqeni i Thatë, Tiranë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prime Liqeni i Thatë

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso