Apartament - Në Shitje - Mali i Robit, Shqipëri

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK PISHAT E BUTA

34,000 € Other Currencies
 
Mali i Robit, Shqipëri
ID: 530351004-276
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
58
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

I Mobiluar
Parkimi
Pishinë
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Artan Selimaj Co-Broker

Artan Selimaj Co-Broker

RE/MAX Forum


DERGONI MESAZH

 
Artan Selimaj Co-Broker

RE/MAX Forum

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso