Apartament - Në Shitje - Liqeni i Thatë, Shqipëri

APARTAMENT I MOBILUAR NE SHITJE TEK LIQENI I THATE

74,900 € InStock Other Currencies
 
Rruga Peti - Liqeni i Thatë, Shqipëri
REZERVUAR
I Ri në Treg
ID: 530261004-337
Nr. Total i Dhomave
2
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
83.30
Sipërfaqe Neto (m²)
74.46
Viti i Ndërtimit
2012

Kati :
Kati 3
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

Ashensor
E Rinovuar
Me Hipotekë
Pronari i Parë
I Mobiluar
Ballkon
Pamje të Jashtme
Lindje
Perëndim
Ajër i Kondicionuar
Dishwasher
Pranë Autostradës
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Florian Pelivani Florian Pelivani Rruga Sami Frasheri, Pall 11 Sh 4 Kati 1 Apt 3
Tiranë, Tiranë, Shqipëria

Florian Pelivani

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Infinity Home Tiranë Rruga Sami Frasheri, Pall 11 Sh 4 Kati 1 Apt 3
Tiranë, Tiranë, Shqipëria

DERGONI MESAZH

 
Florian Pelivani Florian Pelivani Rruga Sami Frasheri, Pall 11 Sh 4 Kati 1 Apt 3
Tiranë, Tiranë, Shqipëria

RE/MAX Infinity Home

Rruga Sami Frasheri, Pall 11 Sh 4 Kati 1 Apt 3
Tiranë, Tiranë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Infinity Home Tiranë

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso