Apartament - Në Shitje - Liqeni i Thatë, Shqipëri

Shitet apartament 2+1+2 te Liqeni i Thate

128,000 € InStock Other Currencies
 
rruga Hamdi Sina - Liqeni i Thatë, Shqipëri
ID: 530201017-318
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
108.30
Sipërfaqe Neto (m²)
98.50
Viti i Ndërtimit
2012
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Shitet apartament 2+1+2 te Liqeni i Thate.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te teknik me orientim jug-lindje. Eshte i organizuar ne nje dhome ndenje se bashku me gatimin, 2 dhoma gjumi, 2 tualete ku njeri eshte me dritare.
Disponon dokumentacion te rregullt pronesie.
Apartamenti shitet i pamobiluar.

Karakteristikat

Ashensor
Me Hipotekë
Pronari i Parë
Ballkon
Pamje të Jashtme
Jug-Lindje
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Ardjan Uliu Ardjan Uliu Rruga Ibrahim Rugova,
prane Union Bank
Myslym Shyri - Shallvaret, Tiranë, Shqipëria

Ardjan Uliu

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Advantage 1 Myslym Shyri - Shallvaret Rruga Ibrahim Rugova,
prane Union Bank
Myslym Shyri - Shallvaret, Tiranë, Shqipëria

DERGONI MESAZH

 
Ardjan Uliu Ardjan Uliu Rruga Ibrahim Rugova,
prane Union Bank
Myslym Shyri - Shallvaret, Tiranë, Shqipëria

Rruga Ibrahim Rugova,
prane Union Bank
Myslym Shyri - Shallvaret, Tiranë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Advantage 1 Myslym Shyri - Shallvaret

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso