Apartament - Në Shitje - Liqeni i Thatë, Shqipëri

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK LIQENI I THATE

105,000 € Other Currencies
 
Rruga Hamdi Garunja - Liqeni i Thatë, Shqipëri
Ndertim i Ri
ID: 530221031-85
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
94
Viti i Ndërtimit
2015

Kati :
Kati 1
Nr. i Tualeteve:
2
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

Ashensor
E Rinovuar
Me Hipotekë
Pronari i Parë
Dysheme me Parket
I Mobiluar
Kopësht
Jug-Perëndim
Ajër i Kondicionuar
Pranë Autostradës
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Halit Keci

Halit Keci

RE/MAX Golden


DERGONI MESAZH

 
Halit Keci

RE/MAX Golden

Rr Sami Frasheri
perballe Juvenilja

Bllok, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso