Apartament - Në Shitje - Liqeni i Thatë, Shqipëri

SHITET APARTAMENT 2+1+2 LIQENI I THATE!

180,000 € InStock Other Currencies
 
Liqeni i Thatë, Shqipëri
ID: 530491002-44
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
113
Viti i Ndërtimit
2022
Apartamenti ndodhet tek Liqeni i thate.

Informacion mbi pronen:
-Ndertim i ri
-Siperfaqe bruto 113m2
-Siperfaqe neto 97 m2
-Kati 1

Organizimi:
-Sallon ndenje
-Ambinet gatimi
-2 Dhoma gjumi
-2 Tualete
-1 Ballkon

Per nje vizite ne prone me kontaktoni!

Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Juxhino Çela Juxhino Çela Rruga Hamdi Garunja,
Liqeni i Thatë, Tiranë, Shqipëria

Juxhino Çela

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prime Liqeni i Thatë Rruga Hamdi Garunja,
Liqeni i Thatë, Tiranë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Juxhino Çela Juxhino Çela Rruga Hamdi Garunja,
Liqeni i Thatë, Tiranë, Shqipëria

Rruga Hamdi Garunja,
Liqeni i Thatë, Tiranë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prime Liqeni i Thatë

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso