Apartament - Në Shitje - Liqeni i Thatë, Shqipëri

shitet apartament 3+1 Liqeni i thate

 Çmim i Fiksuar
210,000 € InStock Other Currencies
 
Liqeni i Thatë, Shqipëri
Ndertim i Ri
ID: 530391008-39
Nr. Total i Dhomave
4
Nr. i Dhomave të Gjumit
3
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
160
Viti i Ndërtimit
2020

Nr. i Tualeteve:
2
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

Ashensor
Ballkon
Parkimi
Jug-Lindje
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Ardit Lika Ardit Lika Rruga Faik Konica
Tiranë, Tiranë, Shqipëria

Ardit Lika

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Golden Pro Tiranë Rruga Faik Konica
Tiranë, Tiranë, Shqipëria

DERGONI MESAZH

 
Ardit Lika Ardit Lika Rruga Faik Konica
Tiranë, Tiranë, Shqipëria

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Golden Pro Tiranë

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso