Apartament - Në Shitje - Laprakë - Spitali Hygea, Shqipëri

Shitet apartament 1+1 tek Casa Italia !

 Çmim i Fiksuar
44,300 € Other Currencies
 
Casa Italia - Laprakë - Spitali Hygea, Shqipëri
Ndertim i Ri
ID: 530181050-71
Nr. Total i Dhomave
2
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
59
Sipërfaqe Neto (m²)
50
Viti i Ndërtimit
2020

Kati :
Kati 1
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Shitet apartament 1+1 tek Casa Italia .
Apartamenti ka siperfaqe totale prej 59m2. Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim, te nje objekti te ndertuar se fundemi.Ka planimetri perfekte te organizuar ne nje sallon ndenje + ambientin e gatimit, nje dhoma gjumi ,nje ballkon dhe nje tualet. Apartamenti disponon kubatur te rregullt dhe punime cilsore.
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Artion Zenelaj

DERGONI MESAZH

 
Artion Zenelaj

RE/MAX Koncept 2

Bulevardi Bajram Curri
Perballe Gjykates

Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso