Apartament - Në Shitje - Kopshti Zoologjik, Shqipëri

Apartament ne shitje 2+1, Residenca Dream House!

 Çmim i Fiksuar
161,700 € InStock Other Currencies
 
Tirane, Albania - Kopshti Zoologjk - Kopshti Zoologjik, Shqipëri
Date Available: 30/12/2025
ID: 530171078-78
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
85.10
Sipërfaqe Neto (m²)
73.50
Viti i Ndërtimit
2025

Nr. i Kateve:
4
Kati :
Kati 2

Karakteristikat

Ashensor
I/e Papërfunduar
Pronari i Parë
Ballkon
Garazh
Kopësht
Pamje të Jashtme
Parkimi
Lindje
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Euenda Vladi Euenda Vladi Rruga e Kavajës,
Kompleksi Delijorgji, Tiranë, Shqipëria

Euenda Vladi Numri i Liçensës: 837

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Vizion Kompleksi Delijorgji Rruga e Kavajës,
Kompleksi Delijorgji, Tiranë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Euenda Vladi Euenda Vladi Rruga e Kavajës,
Kompleksi Delijorgji, Tiranë, Shqipëria

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Vizion Kompleksi Delijorgji

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso