Apartament - Në Shitje - Kopshti Zoologjik, Shqipëri

Apartament 2+1+2 ne shitje te Koopshti Zoologjik

Rruga Bilal Sina - Kopshti Zoologjik, Shqipëri
ID: 530191001-664
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
124.10
Viti i Ndërtimit
2010

Karakteristikat

Ashensor
E Rinovuar
Me Hipotekë
Carpet
I Mobiluar
Ngrohje me Korrent
Ballkon
Garazh
Ajër i Kondicionuar
Clothes Washer/Dryer
Dishwasher
Pranë Autostradës
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Alba Ferraj Alba Ferraj Rruga Sami Frasheri,
Kompleksi Nobis Nr33
-, Tiranë, Shqipëria

Alba Ferraj

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Infinity Plus - Rruga Sami Frasheri,
Kompleksi Nobis Nr33
-, Tiranë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Alba Ferraj Alba Ferraj Rruga Sami Frasheri,
Kompleksi Nobis Nr33
-, Tiranë, Shqipëria

Rruga Sami Frasheri,
Kompleksi Nobis Nr33
-, Tiranë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Infinity Plus -

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso