Apartament - Në Shitje - Kopshti Zoologjik, Shqipëri

Apartament ne shitje 3+1 ne Rezidencen Lake View!

 Çmim i Fiksuar
263,000 € InStock Other Currencies
 
Kristo Luarasi Rr. "Kristo Luarasi", Liqeni Artificial - Kopshti Zoologjik, Shqipëri
I Ri në Treg
Date Available: 12/11/2020
ID: 530181037-165
Nr. Total i Dhomave
4
Nr. i Dhomave të Gjumit
3
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
161.61
Sipërfaqe Neto (m²)
138.50
Viti/Muaji qe eshte ndertuar
2022/12
Hapësira Parkimi
1

Nr. i Kateve:
18
Përdorimi i projektuar i pronës
Cat.I Excl. High & Med. Rise Building Res. Area
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

Ashensor
Garazh
Kopësht

Burimi kryesorë i Energjisë

Electric
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Flutura Gllucaj Flutura Gllucaj Bulevardi Bajram Curri
Perballe Gjykates
Tirana, Tiranë, Shqipëria

Flutura Gllucaj

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Koncept 2 Tirana Bulevardi Bajram Curri
Perballe Gjykates
Tirana, Tiranë, Shqipëria

DERGONI MESAZH

 
Flutura Gllucaj Flutura Gllucaj Bulevardi Bajram Curri
Perballe Gjykates
Tirana, Tiranë, Shqipëria

RE/MAX Koncept 2

Bulevardi Bajram Curri
Perballe Gjykates
Tirana, Tiranë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Koncept 2 Tirana

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso