Apartament - Në Shitje - Kopshti Zoologjik, Shqipëri

Shitet Apartament 2+1+2 tek Kopshti Zoologjik

 Çmimi i Kërkuar
93,000 € InStock Other Currencies
 
Kopshti Zoologjik - Kopshti Zoologjik - Kopshti Zoologjik, Shqipëri
I Ri në Treg
ID: 530421002-440
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
114
Sipërfaqe Neto (m²)
104
Viti i Ndërtimit
2021

Nr. i Kateve:
8
Kati :
Kati 0
Nr. i Tualeteve:
2
Powered by Google TranslateTranslate
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

Ashensor
Me Hipotekë
Pronari i Parë
I/e Pamobiluar
Ballkon
Pamje të Jashtme
Parkimi
Jug
Jug-Lindje
Lindje
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Dejvi Hoxholli Dejvi Hoxholli Rruga "Asim Vokshi"
prane Harry Fultz
Mine Peza, Tiranë, Shqipëria

Dejvi Hoxholli

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Empire Mine Peza Rruga "Asim Vokshi"
prane Harry Fultz
Mine Peza, Tiranë, Shqipëria

DERGONI MESAZH

 
Dejvi Hoxholli Dejvi Hoxholli Rruga "Asim Vokshi"
prane Harry Fultz
Mine Peza, Tiranë, Shqipëria

Rruga "Asim Vokshi"
prane Harry Fultz
Mine Peza, Tiranë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Empire Mine Peza

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso