Apartament - Në Shitje - Kopshti Zoologjik, Shqipëri

Shitet apartament 2+1 te kopeshti zoologjik.

 Çmimet fillojnë nga
185,000 € InStock Other Currencies
 
Kopeshti Zologjik - Kopeshti zoologjik - Kopshti Zoologjik, Shqipëri
ID: 530391004-208
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
109
Sipërfaqe Neto (m²)
96
Viti i Ndërtimit
2018

Nr. i Kateve:
7
Kati :
Kati 1
Nr. i Tualeteve:
1

Karakteristikat

Ashensor
E Rinovuar
Me Hipotekë
Pronari i Parë
Dysheme me Parket
I Mobiluar
Ballkon
Pamje të Jashtme
Jug
Jug-Lindje
Ajër i Kondicionuar
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Besiana Late Besiana Late Rruga Faik Konica,
pranë Air Albania
-, Tiranë, Shqipëria

Besiana Late Numri i Liçensës: 328

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Golden Pro - Rruga Faik Konica,
pranë Air Albania
-, Tiranë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Besiana Late Besiana Late Rruga Faik Konica,
pranë Air Albania
-, Tiranë, Shqipëria

Rruga Faik Konica,
pranë Air Albania
-, Tiranë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Golden Pro -

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso