Apartament - Në Shitje - Kopshti Botanik, Shqipëri

APARTAMENT 3+1 NE SHITJE TE KOPSHTI BOTANIK

200,000 € InStock Other Currencies
 
Kopshti Botanik - Kopshti Botanik, Shqipëri
REZERVUAR
ID: 530191001-659
Nr. Total i Dhomave
4
Nr. i Dhomave të Gjumit
3
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
127.64
Viti i Ndërtimit
2014

Karakteristikat

Ashensor
E Rinovuar
Me Hipotekë
Ballkon
Pamje të Jashtme
Pranë Autostradës
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Alba Ferraj Alba Ferraj Rruga Sami Frasheri,
Kompleksi Nobis Nr33
-, Tiranë, Shqipëria

Alba Ferraj

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Infinity Plus - Rruga Sami Frasheri,
Kompleksi Nobis Nr33
-, Tiranë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Alba Ferraj Alba Ferraj Rruga Sami Frasheri,
Kompleksi Nobis Nr33
-, Tiranë, Shqipëria

Rruga Sami Frasheri,
Kompleksi Nobis Nr33
-, Tiranë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Infinity Plus -

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso