Apartament - Në Shitje - Kopshti Botanik, Shqipëri

Shitet apartament 2+1 tek kopshti Botanik

Kopshti Botanik, Shqipëri
SHITUR
ID: 530411003-123
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
104
Sipërfaqe Neto (m²)
92.40
Viti i Ndërtimit
2010

Karakteristikat

Ashensor
E Rinovuar
Me Hipotekë
Pronari i Parë
Sistem Survejimi
Dysheme me Parket
French Doors
I Mobiluar
Ngrohje me Korrent
Ballkon
Pamje të Jashtme
Sistem Alarmi
Veri-Perëndim
Ajër i Kondicionuar
Clothes Washer/Dryer
Dishwasher
Pamje nga Mali
Pranë Autostradës
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Orald Karapici Orald Karapici Don Bosko,
Pallati Aurora
Don Bosko, Tiranë, Shqipëria

Orald Karapici

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Art Don Bosko Don Bosko,
Pallati Aurora
Don Bosko, Tiranë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Orald Karapici Orald Karapici Don Bosko,
Pallati Aurora
Don Bosko, Tiranë, Shqipëria

Don Bosko,
Pallati Aurora
Don Bosko, Tiranë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Art Don Bosko

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso