Apartament - Në Shitje - Komuna e Parisit, Shqipëri

Apartament 2+1+2 ne shitje te Komuna e Parisit

147,600 € InStock Other Currencies
 
Skender Luarasi - Komuna e Parisit, Shqipëri
ID: 530171021-132
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
135
Sipërfaqe Neto (m²)
123
Viti i Ndërtimit
2002

Kati :
Kati i Fundit
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

Ashensor
Me Hipotekë
Pronari i Parë
Carpet
I Mobiluar
Ballkon
Pamje të Jashtme
Tarracë në Çati
Sistem Alarmi
Jug-Lindje
Ajër i Kondicionuar
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Rejdi Alimema Rejdi Alimema Rruga e Kavajes
Kompleksi Delijorgji
Kompleksi Delijorgji, Tiranë, Shqipëria

Rejdi Alimema

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Vizion Kompleksi Delijorgji Rruga e Kavajes
Kompleksi Delijorgji
Kompleksi Delijorgji, Tiranë, Shqipëria

DERGONI MESAZH

 
Rejdi Alimema Rejdi Alimema Rruga e Kavajes
Kompleksi Delijorgji
Kompleksi Delijorgji, Tiranë, Shqipëria

RE/MAX Vizion

Rruga e Kavajes
Kompleksi Delijorgji
Kompleksi Delijorgji, Tiranë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Vizion Kompleksi Delijorgji

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso