Apartament - Në Shitje - Komuna e Parisit, Shqipëri

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE TEK KOMUNA PARISIT

137,000 € InStock Other Currencies
 
KOMUNA PARISIT - Komuna e Parisit, Shqipëri
REZERVUAR
ID: 530291006-185
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
101
Sipërfaqe Neto (m²)
89
Viti i Ndërtimit
2008
Powered by Google TranslateTranslate
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

Ashensor
I Mobiluar
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Dorela Porja Dorela Porja Komuna e Parisit
Komuna e Parisit, Tiranë, Shqipëria

Dorela Porja

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Vizion II Komuna e Parisit Komuna e Parisit
Komuna e Parisit, Tiranë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Dorela Porja Dorela Porja Komuna e Parisit
Komuna e Parisit, Tiranë, Shqipëria

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Vizion II Komuna e Parisit

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso