Apartament - Në Shitje - Komuna e Parisit, Shqipëri

Aparatament 2+1 ne shitje Komuna Parisit Kika 1

 Çmim i Fiksuar
Komuna Parisit - Kika 1 - Komuna e Parisit, Shqipëri
SHITUR
ID: 530181047-245
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
117
Sipërfaqe Neto (m²)
108.40
Viti i Ndërtimit
2005

Kati :
Kati 3
Nr. i Tualeteve:
2
Apartamenti ndodhet ne nje nga ndertimet me cilesore te zones tek komuna e parisit Kompleksi KIKA 1.
Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 117 m2

1 Sallon spacioz +kuzhine
2 Dhoma gjumi
2 Ballkone
2 Tualete

Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Karakteristikat

Ashensor
Me Hipotekë
Pronari i Parë
Sistem Survejimi
Ballkon
Pamje të Jashtme
Jug-Perëndim
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Robert Bamova Robert Bamova Rruga e Elbasanit,
Pranë Ambasadës Amerikane
Tiranë, Tiranë, Shqipëria

Robert Bamova

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Koncept 2 Tiranë Rruga e Elbasanit,
Pranë Ambasadës Amerikane
Tiranë, Tiranë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Robert Bamova Robert Bamova Rruga e Elbasanit,
Pranë Ambasadës Amerikane
Tiranë, Tiranë, Shqipëria

Rruga e Elbasanit,
Pranë Ambasadës Amerikane
Tiranë, Tiranë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Koncept 2 Tiranë

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso