Apartament - Në Shitje - Komuna e Parisit - Kristal Center, Shqipëri

APARTAMENT NE SHITJE 3+1 SUPER CMIM

178,000 € Other Currencies
 
Rruga Hasan Alla - Rruga Tish Dahia - Komuna e Parisit - Kristal Center, Shqipëri
ID: 530291008-223
Nr. Total i Dhomave
4
Nr. i Dhomave të Gjumit
3
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
221
Viti i Ndërtimit
2012

Kati :
Kati 1
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

Ashensor
E Rinovuar
Me Hipotekë
Sistem Survejimi
Dysheme me Parket
I/e Pamobiluar
Ballkon
Pamje të Jashtme
Jug-Lindje
Pranë Autostradës
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Edmond Toska

Edmond Toska

RE/MAX Vizion II


DERGONI MESAZH

 
Edmond Toska

RE/MAX Vizion II

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso