Apartament - Në Shitje - Komuna e Parisit - Kompleksi Dinamo, Shqipëri

Dupleks per shitje tek Kompleksi Dinamo!

167,000 € InStock Other Currencies
 
Komuna e Parisit - Kompleksi Dinamo - Komuna e Parisit - Kompleksi Dinamo, Shqipëri
SHITUR
Pallat i Vjeter
ID: 530191006-356
Nr. Total i Dhomave
5
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
3
Sipërfaqja Totale (m2)
230
Sipërfaqe Neto (m²)
157
Viti i Ndërtimit
2002

Kati :
Kati 4
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

Me Hipotekë
Ballkon
Pamje të Jashtme
Tarracë në Çati
Ajër i Kondicionuar
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
ERROR in AreaGuideController.UpcomingVOHListingFull()
Agjenti Menaxhues
Erjon Alimema Erjon Alimema Rruga Sami Frasheri,
Kompleksi Nobis Nr33
-, Tiranë, Shqipëria

Erjon Alimema

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Infinity Plus - Rruga Sami Frasheri,
Kompleksi Nobis Nr33
-, Tiranë, Shqipëria

DERGONI MESAZH

 
Erjon Alimema Erjon Alimema Rruga Sami Frasheri,
Kompleksi Nobis Nr33
-, Tiranë, Shqipëria

Rruga Sami Frasheri,
Kompleksi Nobis Nr33
-, Tiranë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Infinity Plus -

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso