Apartament - Në Shitje - Komuna e Parisit - Eleonora, Shqipëri

SHITEN DY APARTAMENTE 1+1+VERANDE PRANE ELEONORES!

 Çmim i Fiksuar
170,000 € InStock Other Currencies
 
Rruga Xhorxh Uashington - Komuna e Parisit - Eleonora, Shqipëri
ID: 530281028-202
Nr. Total i Dhomave
4
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
175.20
Sipërfaqja Truallit (m2)
80
Sipërfaqe Neto (m²)
83
Viti i Ndërtimit
2011

Kati :
Kati 1

Karakteristikat

Ashensor
E Rinovuar
Me Hipotekë
Dysheme me Parket
I Mobiluar
White Cabinets
Ballkon
Dock
Pamje të Jashtme
Jug
Ajër i Kondicionuar
Clothes Washer/Dryer
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Ornela Shehu Ornela Shehu Rruga Bardhok Biba,
pallati Trema
-, Tiranë, Shqipëria

Ornela Shehu

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Friends - Rruga Bardhok Biba,
pallati Trema
-, Tiranë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Ornela Shehu Ornela Shehu Rruga Bardhok Biba,
pallati Trema
-, Tiranë, Shqipëria

Rruga Bardhok Biba,
pallati Trema
-, Tiranë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Friends -

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso