Apartament - Në Shitje - Kompleksi Delijorgji, Shqipëri

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE

220,000 € InStock Other Currencies
 
PERBALL KOMPLEKSI-DELIJORGJI - Kompleksi Delijorgji, Shqipëri
ID: 530291007-1141
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
114.20
Sipërfaqe Neto (m²)
102.50
Viti i Ndërtimit
2010
Shitet apartament 2+1 ,perballe kompleksit Delijorgji.
Apartamenti eshte me orgaznizim :
-Soxhorno
-2 dhoma gjumi ,
-garderobe
-2 tualete
-ballkon.
Me dokumentacion te rregullt.
Eshte i arreduar shume mire dhe teper komod.

Per me teper detaje kontakto.

Karakteristikat

Ashensor
Me Hipotekë
Pronari i Parë
Carpet
I Mobiluar
Ballkon
Pamje të Jashtme
Jug-Lindje
Ajër i Kondicionuar
Dishwasher
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Elona Dushku Elona Dushku Komuna e Parisit
-, Tiranë, Shqipëria

Elona Dushku Numri i Liçensës: 246 L82321002P

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Vizion II - Komuna e Parisit
-, Tiranë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Elona Dushku Elona Dushku Komuna e Parisit
-, Tiranë, Shqipëria

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Vizion II -

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso