Apartament - Në Shitje - Kompleksi Delijorgji, Shqipëri

Apartament 3+1 per shitje tek Kompleksi Delijorgji

207,000 € InStock Other Currencies
 
Kompleksi Delijorgji, Shqipëri
ID: 530171059-66
Nr. i Dhomave të Gjumit
3
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
147.90
Sipërfaqe Neto (m²)
136.50
Viti i Ndërtimit
2010
Powered by Google TranslateTranslate
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

Ashensor
Me Hipotekë
Ballkon
Pamje të Jashtme
Lindje
Veri-Lindje
Ajër i Kondicionuar
Clothes Washer/Dryer
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Sokol Gorreja Sokol Gorreja Rruga e Kavajes,
Kompleksi Delijorgji, Tiranë, Shqipëria

Sokol Gorreja

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Vizion Kompleksi Delijorgji Rruga e Kavajes,
Kompleksi Delijorgji, Tiranë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Sokol Gorreja Sokol Gorreja Rruga e Kavajes,
Kompleksi Delijorgji, Tiranë, Shqipëria

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Vizion Kompleksi Delijorgji

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso