Apartament - Në Shitje - Golem, Shqipëri

Apartament 1+1 ne Shitje

 Çmimi i Kërkuar
30,000 € Other Currencies
 
Rruga e Gjuzve - Golem, Shqipëri
ID: 530321001-297
Nr. Total i Dhomave
2
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
60.90

Kati :
Kati 6
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

E Rinovuar
Me Hipotekë
Pronari i Parë
I Mobiluar
Kitchen Island Sink
Ngrohje me Korrent
Ballkon
Parkimi
Perëndim
Ajër i Kondicionuar
Clothes Washer/Dryer
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Krenar Bardhi

Krenar Bardhi

RE/MAX Premium


DERGONI MESAZH

 
Krenar Bardhi

RE/MAX Premium

Lagjja Nr.4, Rruga "Egnatia"
Qendra Tregtare Blue Star, Kati 0

Durrës, Durrës, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso