Apartament - Në Shitje - Golem, Shqipëri

Ofrohet garsoniere per shitje ne Durres.

35,000 € InStock Other Currencies
 
Golem, Shqipëri
ID: 530361014-19
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
52
Viti i Ndërtimit
2010
Ofrohet garsoniere per shitje ne zonen e Golemit me pamje nga deti.Garsonierja ndodhet ne katin e 3 te nje pallati me ashensor. Eshte i organizuar ne nje sallon se bashku me kuzhinen dhe nje tualet me siperfaqe 52m2. Banesa eshte gjate gjithe kohes e ekspozuar ne diell.

Per cdo informacion me kontaktoni!

Karakteristikat

Ashensor
I Mobiluar
Ballkon
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Kleri Seidolli Kleri Seidolli Aleksandri i Madh, pallati Y&S, hyrja 1
Tiranë, Tiranë, Shqipëria

Kleri Seidolli

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Victoriam Tiranë Aleksandri i Madh, pallati Y&S, hyrja 1
Tiranë, Tiranë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Kleri Seidolli Kleri Seidolli Aleksandri i Madh, pallati Y&S, hyrja 1
Tiranë, Tiranë, Shqipëria

Aleksandri i Madh, pallati Y&S, hyrja 1
Tiranë, Tiranë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Victoriam Tiranë

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso