Apartament - Në Shitje - Fresku, Shqipëri

Shitet apartament 2+1 ne Fresk.

64,000 € Other Currencies
 
Fresku, Shqipëri
ID: 530171045-77
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
99.10
Sipërfaqe Neto (m²)
88.40
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Gracian Tila

Gracian Tila

RE/MAX Vizion


DERGONI MESAZH

 
Gracian Tila

RE/MAX Vizion

Rruga e Kavajes
Kompleksi Delijorgji

Kompleksi Delijorgji, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso