Apartament - Në Shitje - Fier, Shqipëri

Shitet apartament 2+1 ne L:"8-Shkurti"

30,100 € Other Currencies
 
L:8-SHKURTI - Fier, Shqipëri
Pallat i Vjeter
ID: 530301001-179
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
88.60
Viti i Ndërtimit
1993

Nr. i Kateve:
4
Kati :
Kati 4
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

Ka nevojë për Rinovim
Me Hipotekë
Pronari i Parë
I/e Pamobiluar
Ballkon
Pamje të Jashtme
Parkimi
Jug-Lindje
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Valbona Gjoni

DERGONI MESAZH

 
Valbona Gjoni

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso